Menu

Doplňkové služby

SMAJLÍCI systém hodnocení pomocí smajlíků. Nyní jej můžeme implementovat i do Vašich dotazníků. Více informací se dozvíte kliknutím na obrázek:

NOVINKA - MODUL DONATE  další doplňková služba, kdy s pomocí AskNow spolu s QR kódy můžete bezpečně získat finanční příspěvky od svých zákazníků. Více informací najdete, když kliknete na obrázek:

NOVÝ FOOD modul nabízí další rozšíření systému AskNow. Více informací se dozvíte kliknutím na obrázek: 

Marketingový modul Advanced Mailing pro opakované hromadné zasílání emailových nabídek včetně příloh vašim klientům přímo z AskNow. Tato doplňková služba je rozšíření modulu Basic Mailing. Více informací se dozvíte kliknutím na obrázek: 

Modul Basic Mailing je doplňková služba pro klienty, kteří chtějí svým zákazníkům zasílat na jejich email různé nabídky, novinky, služby či zajímavé informace s přílohou. Automatické zasílání emailů po vyplnění dotazníku přímo z AskNow. Více informací se dozvíte kliknutím na níže uvedený obrázek:

Modul E-Messenger je další doplňková služba, kterou nabízíme pro naše klienty. Jedná se o přímou emailovou komunikaci se zákazníky přímo z Adminu systému AskNow. Více viz kliknutím na obrázek:

Nabídka: shodná verze vašeho dotazníku a jeho designu jak na vašich terminálech, tak i v online verzi včetně QR kódů na vašich firemních webových stránkách. Další informace získáte kliknutím na obrázek:

Nabízíme zhotovení videa na tabletu v terminálu pro propagaci vašich nabídek a služeb a přidání pro-kliku na vaše firemní responsivní webové stránky. Více informací kliknutím zde na obrázek:

Další novinkou pro ty z vás, kteří nemáte možnosti, je zde nabídka Zhotovení brandingu na terminály AskNow. Nejen na začátku spuštění služby AskNow, ale i v průběhu provozu Vám nabízíme zhotovení a tisk brandingu. Více informací zde:

Nabízíme našim klientům novou službu - Zpracování statistických dat z dotazníků ve formě prezentace nebo i  pdf dokumentu. Více zde ke ztažení:

Pro své klienty nabízíme různé typy školení na systém AskNow. Více informací zde:


Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.