Menu

Aktuality

Krásné a poklidné podzimní dny přejeme vám všem.

Další terminály AskNow v Lázních Bělohrad, v příjemném a klidném prostředí menších lázní obklopených zelení. Také v moderním čtyřhvězdičkovém lázeňském resortu Tree of life, který je ideálním odpočinkovým místem k regeneraci těla i duše.

 

Další instalace terminálů AskNow v malebném prostředí Konstantinových Lázní ukrytých uprostřed lesů západních Čech severozápadně od Plzně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. 

V našem MENU nahoře v pravém rohu obrazovky najdete novou složku "Ke stažení". Máme zde pro vás ke stažení nové dokumenty  "Základní desatero pro tvorbu otázek do dotazníku""Dotazník v marketingovém výzkumu". V něm naleznete stručný pohled na dotazník jako účinného marketingového nástroje vhodného pro získávání zpětné vazby od zákazníků. Je zde souhrnný přehled, jak postupovat při tvorbě otázek do dotazníku, jaké máme typy otázek a jaká základní pravidla je třeba dodržovat (tyto jsou i zvlášť - viz Desatero). A neméně důležitou informací je ochrana získaných dat, zvláště získaných osobních údajů respondentů. Vše je doplněno i praktickými fotografiemi.

Proběhlo školení na AskNow systém v krásném prostředí Krkonoš v Janských Lázních. Děkujeme za vytvoření příjemné a vstřícné atmosféry. Rádi se zde vracíme.

Cenné názory, pochvaly a podněty maminek v porodnici se nikde neztratí a dostanou se nezkreslené okamžitě přímo k vedení. To může následně snáze identifikovat, co je nutné případně zlepšit, koho pochválit a kde je příležitost pro rozšíření nabídky služeb.

Interaktivní terminály mohou propagovat vaše pracovní nabídky pro budoucí lékaře, sestry atraktivním a zajímavým způsobem.

Nový design našeho YouTube kanálu. Staňte se našimi odběrateli. I vaši firmu s AskNow terminály budeme propagovat na našem kanálu nebo i na našem instagramovém profilu. 

Instalace AskNow terminálů do FN OSTRAVA - největší státní zdravotnické zařízení na severní Moravě. Podívejte se do fotogalerie nebo na náš instagramový profil. 

Nový vzhled přihlašovací obrazovky v ADMINU AskNow. Pro uživatele se nic nemění, přihlašování stejné, jen nový design. :-) Do ADMINU se můžete stále přihlašovat i zde na našich webových stránkách, viz MENU - ADMIN 

 

Nový instagramový profil @nextmobilesolutions naší firmy. Můžete kliknout na ikonu Instagramu vlevo nahoře. 


Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.