Menu

Aktuality

***

NOVINKA - K online dotazníku QR kód s logem Vaší firmy

***

Všem maminkám přejeme k jejich svátku všechno nejlepší.

***

NOVINKA: Marketingový modul Advanced Mailing je tady!

Více info v menu ve složce "Nabídka doplňkových služeb"

***

Nové video na našem YouTube kanále. Klikněte zde na níže uvedený obrázek:

***

 

***

Zpětná vazba v krevních centrech - terminály s dotazníkem poskytují příležitost pro vyjádření a zachycení
nezkreslených názorů pacientů přímo z konkrétního místa a v reálném čase.

***

***

Další vydání čtvrtletníku Newsletter AskNow je tady. Najdete k přečtení i stažení ve stejnojmenné složce. 

***

 

 *** 

Ve složce "Nabídka doplňkových služeb" naleznete další novou zajímavou nabídku služby nazvané Basic Mailing.

 *** 

Přejeme všem ženám krásný svátek.

***

Přejeme všem krásný Den sv.Valentýna

***

Další vydání čtvrtletníku Newsletter AskNow je tady. Najdete ve stejnojmenné složce.  

***

NOVINKA: Nabízíme zhotovení videa na tabletu v terminálu pro propagaci vašich nabídek a služeb a přidání pro-kliku na vaše firemní responsivní webové stránky. Více informací ve složce "Ke stažení"nebo v nové složce "Nabídka doplňkových služeb".

***

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022!
Děkujeme Vám za spolupráci a důvěru, s jakou využíváte naše AskNow služby. Věříme, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i nadále. Přejeme Vám šťastné prožití vánočních svátků a vše dobré do nového roku 2022.

 ***

Další novinkou pro ty z vás, kteří nemáte možnosti, je zde nabídka Zhotovení brandingu na terminály AskNow. Nejen na začátku spuštění služby AskNow, ale i v průběhu provozu Vám nabízíme zhotovení a tisk brandingu. Více informací v MENU a složce "Ke ztažení" a "Nabídka doplňkových služeb".

***

Adventní doba je tady, adventní věnce zdobí naše stoly a díky svým čtyřem svíčkám nám ukazují čas zbývající do Štědrého dne. Přejeme vám všem pohodový adventní čas.

***

NOVINKA: Nabízíme našim klientům novou službuZpracování statistických dat z dotazníků ve formě prezentace nebo i  pdf dokumentu. Více informací v MENU a složce "Ke ztažení" a "Nabídka doplňkových služeb".

***

Krásné a poklidné podzimní dny přejeme vám všem.

***

V našem MENU nahoře v pravém rohu obrazovky najdete novou složku "Ke stažení". Máme zde pro vás ke stažení nové dokumenty  "Základní desatero pro tvorbu otázek do dotazníku""Dotazník v marketingovém výzkumu". V něm naleznete stručný pohled na dotazník jako účinného marketingového nástroje vhodného pro získávání zpětné vazby od zákazníků. Je zde souhrnný přehled, jak postupovat při tvorbě otázek do dotazníku, jaké máme typy otázek a jaká základní pravidla je třeba dodržovat (tyto jsou i zvlášť - viz Desatero). A neméně důležitou informací je ochrana získaných dat, zvláště získaných osobních údajů respondentů. Vše je doplněno i praktickými fotografiemi.

***

Cenné názory, pochvaly a podněty maminek v porodnici se nikde neztratí a dostanou se nezkreslené okamžitě přímo k vedení. To může následně snáze identifikovat, co je nutné případně zlepšit, koho pochválit a kde je příležitost pro rozšíření nabídky služeb.

***

Interaktivní terminály mohou propagovat vaše pracovní nabídky pro budoucí lékaře, sestry atraktivním a zajímavým způsobem.

***

Nový design našeho YouTube kanálu. Staňte se našimi odběrateli. I vaši firmu s AskNow terminály budeme propagovat na našem kanálu nebo i na našem instagramovém profilu. 

***

 

Nový vzhled přihlašovací obrazovky v ADMINU AskNow. Pro uživatele se nic nemění, přihlašování stejné, jen nový design. :-) Do ADMINU se můžete stále přihlašovat i zde na našich webových stránkách, viz MENU - ADMIN 

***

Nový instagramový profil @nextmobilesolutions naší firmy. Můžete kliknout na ikonu Instagramu vlevo nahoře. 


Created 2020 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.